Всі наші захисні окуляри мають міцні лінзи, зроблені з монолітного полікарбонату

Всі знають, що це дуже міцний матеріал, але якщо Вам цікаво дізнатися про це більше, то...

...це можна зробити прямо тут

 

Вікіпедія говорить, що полікарбонат - це...

Монолітний (литий) полікарбонат - суцільний лист з полікарбонату без внутрішніх порожнин, що за характеристиками замінює звичайне силікатне скло. Має хорошу удароміцність: 20-21 кг/м. Добре поглинає ультрафіолетові промені.

 

Монолітний полікарбонат має гарну міцність, достатню гнучкість, прозорість і відносно низьку горючість. Листовий монолітний полікарбонат є найміцнішим з усіх існуючих на світовому ринку і прозорих матеріалів, що виробляються в промислових масштабах, що забезпечує затребуваність литого полікарбонату в більшості виробничих сфер діяльності. Фактичний термін служби монолітного полікарбонату становить 15 років, при цьому часто завод виробник надає на листи 10-річну гарантію якості за умови дотримання всіх норм експлуатації.

 

Монолітний полікарбонат широко застосовується у будівництві, автомобілебудуванні, виробництві меблів, медицині, електриці та електроніці, музиці, оптиці та системах спостереження, у виробництві зброї, харчової індустрії, виробництві спортивних товарів та засобів захисту, у комп'ютерній сфері: носії інформації, архітектурі , промисловості та безлічі інших сфер. Полікарбонатні плити мають захисні властивості, що оберігають їх від впливу сонячної радіації.

 

Переваги:

  • найвища міцність з промислових прозорих матеріалів (у 250 разів міцніша за скло)
  • щодо невеликої ваги (1,2 г/см3, вдвічі легше скла)
  • досить високий рівень прозорості (до 88 %)
  • захисні властивості: стійкість до впливів довкілля, висока стійкість до впливу хімічних препаратів
  • практичне застосування: легкість в обробці, гнучкість, пластичність, легкість очищення.