Окуляри для військових з діоптрією - це непросто, але маємо різні варіанти для вирішення поставленої задачі. Найцікавіше рішення із спортивними оправами у самому кінці у четвертому пункті.

А спочатку розкажемо все, що потрібно знати про варіанти захисних окулярів для людини, яка потребує корекції зору.

Отже...

Взяти звичайну спортивну оправу і замінити штатні лінзи діоптричними покищо майже неможливо (бо оправа матиме набагато більший вигин, аніж самі оптичні лінзи). Тому є кілька інших варіантів. 

1. Ударотривкі біфокальні окуляри. Підходить цей варіант для тих, у кого плюсові діоптрії, а корекція потрібна лише для близької відстані. Ці окуляри мають нульову діоптрію в основній лінзі, і невеличкий сегмент знизу із заданою силою +1.5, +2.0, +2.5, +3.0 і так далі. Кольори лінз бувають різні (прозора, жовта, темна), а також бувають такі лінзи фотохромні чи з поляризацією. Варіанти можна побачити тут:  https://dospehi.com.ua/udaroprochnye-bifokalnye-ochki/

В підсумку маємо такі характеристики:

Оправа: відкрита

Захисна лінза: з офіційними стандартами безпеки ANSI.

Діоптрії: вбудований діоптричний сегмент із готовою діоптрією (тільки "плюси" для близу).

Світлофільтри на вибір: прозорі, жовті або темні. 

Також є варіант із самозатемненням (фотохромний), або з поляризацією (проти бліків).

Складність і швидкість:  окуляри вже готові. Відправляємо одразу.

Ціна: 390-2500

2. Захисні окуляри, які одягаються прямо поверх діоптричних Ваших повсякденних окулярів для того, щоб забезпечити захист від осколків, пилу, вітру і так далі. Є вони у форматі окулярів з дужками, або у форматі маски на резинці. Серед плюсів це швидкість і простота рішення. Ознайомитись з варіантами можна тут:

https://dospehi.com.ua/ochki-poverkh-vashikh-ochkov-dlya-zreniya/filter/povyshennajaUdaroprochnost=2/

Оправа: відкрита/закрита

Захисна лінза: з офіційними стандартами безпеки ANSI і навіть Military балістичні стандарти.

Світлофільтри на вибір, а також є варіант маски зі змінними лінзами за посиланням 

https://dospehi.com.ua/ru/zashchitnye-ochki-maska-so-smennymi-linzami-global-vision-wind-shield-3-lens-kit-tri-zminnikh-linzi-anti-fog/

Діоптрії: відсутні. Коригуючу функцію продовжуть виконувати Ваші повсякденні окуляри, які зовні захищені нашими. 

Складність і швидкість:  окуляри вже готові. Відправляємо одразу.

Ціна: 390 -1500

3. Захисні окуляри з діоптрійною вставкоюнайбільш оптимальний варіант для військових. Ми так вважаємо тому що такі захисні окуляри вже можуть мати офіційні стандарти безпеки. Всередину цих окулярів вставляється оправка під діоптричні лінзи. Отже очі дивитимуться крізь дві лінзи: внутрішню оптичну рецептурну лінзу, і зовнішню захисну. Такі окуляри вже захищені, тому внутрішні діоптричні лінзи можуть бути простими і їм не обов'язково бути ударотривкими чи із затемненням. Із такою задачею має впоратись будь-яка Ваша місцева оптика. Для того, щоб в діоптрійну вставочку вставновити оптичні лінзи потрібен лише рецепт, і вже можна нести в найближчу оптику. Дистанційно ми таке зазвичай не робимо, але якщо Вам з якихось причин дуже потрібно, щоб ми це зробили "під ключ", то будемо домовлятись. Посилання на такі варіанти: dospehi.com.ua/ochki-s-dioptricheskoy-vstavkoy/filter/povyshennajaUdaroprochnost=2/

Оправа: відкрита/закрита.

Захисна лінза: буває вже з офіційними стандартами безпеки ANSI, або навіть балістичними Military стандартами безпеки.

Діоптрії: зазвичай встановлюються в оптиці по місцю Вашого знаходження.

Світлофільтри на вибір. А також є варіант маски зі змінними лінзами за посиланням 

dospehi.com.ua/ru/zashchitnye-ochki-maska-so-smennymi-linzami-global-vision-wind-shield-3-lens-kit-tri-zminnikh-linzi-anti-fog/

При необхідності можна взяти декілька окулярів однієї моделі з різним кольором лінз і переставляти вставку.

Ціна: окуляри + вставка 700 – 1500 грн.  + лінзи в оптиці (зазвичай недорогі так як можна поставити найбільш прості).

Складність і швидкість:  Відправляємо Вам окуляри одразу, далі звертаєтесь в оптику і там за день Вам мають встановлюють лінзи. По рецепту особливих обмежень нема, як і по лінзам.

4. Спортивна оправа під діоптрію – це найскладніше, але дуже цікаве рішення, яким не кожен може похизуватися. Такий варіант дає змогу встановити в захищену від вітру і пилу оправу звичайні діоптрійні лінзи (форма такої оправи зроблена таким специфічним чином, що це хоч і має певні обмеження, але є технічно можливим).

Ось варіанти таких оправ: 

dospehi.com.ua/sportivnye-opravy-pod-dioptriu 

Рецептурні лінзи сюди можна ставити різні, так само як і в звичайні повсякденні коригуючі окуляри. Нажаль, не кожна оптика захоче цим займатись, бо майстри іноді відмовляються мати із цим справу. Тому ми вміємо якісно це робити дистанційно "під ключ".

Таким чином є 2 сценарії: або Ваша оптика, або ми. 

Роздивимось обидва сценарії більш детально.

Якщо лінзами буде займатись Ваша оптика, то ми відправляємо Вам оправу і Ви звертаєтесь в свою місцеву оптику де Вам встановлюють лінзи. Радимо обирати лінзи із полікарбонату або іншого ударотривкого матеріалу. Терміни і ціни погоджувати треба буде вже з оптикою. Але часто їх майстри відмовляються ставити лінзи в такі оправи, бо для них це щось незвичне або просто не хочуть братися за чужі окуляри. Тоді як варіант - звернутись до іншої оптики, або ж замовити встановлення у нас.

Якщо все робимо ми, то сценарій інший.

У такому випадку необхідно буде пройтись по всім пунктам перед тим як запустити в роботу лінзи: 

Рецепт – для роботи під ключ нам необхідно отримати від Вас актуальний рецепт, в якому буде прописано силу діоптрій, астигматизм якщо він є, і міжцентрову відстань (про яку чомусь часто забувають). Отримати такий рецепт можна в будь-якій оптиці. А якщо такої змоги нема, то можемо зробити лінзи по тим даним які назвете (по старому рецепту, по пам'яті і тд). Навіть міжцентрову відстань можна приблизно виміряти за допомогою лінійки і товариша (але тоді ми звісно не гарантуємо що Все буде ідеально).

Лінзи – вибір лінз залежить від того для яких саме цілей Вам потрібні окуляри. Головне питання - чи потрібне затемнення. Найбільш популярні лінзи в нашій сфері - це прозорі ударотривкі лінзи Primax. Але також часто зупиняють свій вибір на менш ударотривких лінзах, але наприклад фотохромних (із практичною функцією самозатемнення на сонці). 

Строки десь 5-7 днів, при умові що немає проблем з рецептом і тд.

Цінник в середньому 1500 грн. за дві лінзи.

Вибрати спортивну оправу під діоптрію можна на сайті за посиланням:

https://dospehi.com.ua/ru/sportivnye-opravy-pod-dioptriu/

Якщо Ви в Києві - є можливість примірятись і вибрати оправу у нашому магазині на Почайній.

Якщо Ви не в Києві, або такої можливості нема, то можемо відправити на примірку декілька варіантів Новою Поштою. Або ж можемо зробити і без примірки... але це трохи ризиковано, тому що робота по лінзам індивідуальна, і якщо вибрана оправа не підійде (буде давити/спадати або не сяде на ніс і тд), то повернути гроші за лінзи і роботу майстра вже нажаль не вийде.

Також треба розуміти, що якщо встановити ударотривкі полікарбонатні лінзи, то всеодно це не будуть окуляри із промисловими або балістичними стандартами безпеки. Це буде просто захищена оправа з ударотривкою лінзою, яку ми могли б рекомендувати для роботи з небезпечним інструментом, небезпечних видів спорту, іншої активності, де є необхідність захистити очі від механічних пошкоджень...

Тому заради максимальної безпеки для військових ми рекомендуємо обирати саме варіанти із офіційними заводськими стандартами безпеки (перші три варіанти цього списку).

Також є багато нюансів з рецептами, лінзами й оправами, адже інколи по складному рецепту це просто технічно неможливо, або ж від індивідуальної складності цінник може бути значно вищим за комфортні значення. Все індивідуально.

Оправи: специфічні, унікальні і рідкісні на ринку. Здебільшого відкриті на дужках, але є і закриті на резинці.

Захисна лінза: БЕЗ СТАНДАРТІВ БЕЗПЕКИ (максимум ударотривкий полікарбонат який має тримати удар молотком наприклад).

Діоптрії: Встановлюються в оптиці по місцю знаходження або у нас "під ключ" (потрібен рецепт).

Світлофільтри: Найчастіше робимо прозорі ударотривкі. Рідше - фотохромні із самозатемненням (але вони є менш ударостійкими).

Ціна: оправа 850-1300 лінзи 1500-2000 (або цінник оптики, в якій будете вставновлювати).

Складність і швидкість:  все залежить від рецепту, адже потрібно врахувати всі індивідуальні нюанси. Робота по лінзам зазвичай близько тижня. 

Тому обираючи цей варіант потрібно обговорити з нашим менеджером всі деталі.

Тепер Ви все знаєте)

Наш Viber 0951553798. Будемо раді допомогти)