Окуляри можна умовно розділити на кілька типів:

  • окуляри відкритого типу
  • окуляри закритого типу
  • окуляри гібридного типу (універсальні окуляри)

 

Давайте розберемося в чому полягають їх відмінності...

Всі наші захисні окуляри мають лінзи, зроблені з полікарбонату, і незалежно від кольору лінз мають ультрафіолетовий фільтр класом захисту не нижче UV400 (блокують 99% шкідливого ультрафіолетового випромінювання).

 

Окуляри відкритого типу

Це найбільш популярна група для вибору захисних окулярів. Ці окуляри можуть виглядати по-різному, мати різну форму, розмір та колір лінз. Їх перевагою перед окулярами закритого типу є хороша вентиляція, а отже, і менше проблем із запотіванням лінз. Окуляри відкритого типу можуть виглядати і як звичайні сонцезахисні, що робить їх придатними для щоденного використання в сонячну погоду навіть у міських джунглях. Захисні окуляри відкритого типу часто називають спортивними окулярами, оскільки вони користуються популярністю у різних видах спорту. 

 

 

Захисні окуляри закритого типу

Відрізняються від окулярів відкритого типу тим, що мають покращений бічний захист за рахунок більш щільного прилягання до обличчя завдяки кріпленню на гумці (ремішок на потилицю для надійної фіксації окулярів на голові) та м'якій підкладці , що захищає очі від пилу, вітру, бризок і т.д.

 

 

 

Захисні окуляри гібридного  типу

Це універсальні окуляри, що поєднують у собі здібності окулярів відкритого і закритого типів. Досягається така перевага переважно завдяки знімній захисній м'якій підкладці або неповному її приляганню по периметру лінз, а іноді і завдяки можливості зміни дужок на потиличний ремінець, або їх спільному використанню (коли потиличний ремінець одягається на самі дужки, а не замість них). Таким чином, такі універсальні окуляри можна використовувати в тій чи іншій комплектації в залежності від необхідності.