Перед Вами дійсно унікальне рішення, яким ми пишаємось! Тому опис вийшов довгий, але від душі.

 

Це окуляри для водіння автомобіля вдень і вночі (антиблікові окуляри антифари);

+ також це окуляри для роботи за комп'ютером (з блюблокером та EMI покриттям);

+ це ще й окуляри з поляризаційною накладкою* (або насадками* проти сонця і відблисків);

 

Це не якісь там звичайні жовті полярики, які продають на заправках по 500 грн...

І це НЕ так звані "універсальні" фотохромні окуляри "хамелеони" для водіння (які нажаль по факту взагалі майже не затемнюються в салоні авто вдень, а вночі ще й дико бісять двоєнням джерел світла)...

Це професійна оптика для тих, хто звик вибирати найкраще!

Свого часу ми вирішили розібратися із цим, пішли складним шляхом і знайшли це рішення!

 

Але спочатку давайте розберемося ЧОМУ окуляри для нічного водіння мають багато спільного з окулярами для комп'ютера. Поїхали!

 1. Водіння автомобіля в нічний час швидко втомлює наші очі (так само як і тривала робота за комп’ютером).
 2. В обох випадках ми маємо справу з негативним впливом холодних спектрів світла. 
 3. Та ми навіть рідше кліпаємо очима! Від чого вони швидше пересихають і недостатньо зволожуються.
 4. Як в авто, так і в офісі цю ситуацію ніяк не покращують ні вентилятори, ні кондиціонери, ні навіть відкриті вікна. Дуже дивно ;)
 5. Тривала напружена концентрація зору провокує схожу симптоматику в обох випадках, а саме: біль та різь, відчуття сухості, «пісок в очах», швидка втомлюваність, розпливчастість зображення, падіння реакції та гостроти зору, головний біль, і навіть порушення сну.

Як бачите, проблематика питань дуже схожа. Тому окуляри із серії Drive Digital якісно закривають одразу всі ці болючі питання.


Отже маємо для Вас крутезні окуляри із приємним теплим світлофільтром і цілою купою технологій під капотом!

Лінзи Drive Digital мають такі покриття і властивості:

 • HMC (Hard Multi Coated) - багатошарове покриття, що усуває відблиски, а також робить лінзи міцнішими та стійкішими до появи подряпин і пришвидшує випаровування конденсату для запобігання запотіванню. 
 • Просвітлювальне покриття (антивідблискове, антиблікове, протиблікове, антирефлексне). З таким покриттям через лінзу проходить більше світла, на поверхні лінзи не виникає відблисків, а отже, зображення буде чистіше і контрастніше.
 • Покриття Super Hydrophobic - робить поверхню лінзи максимально гладкою, що значно полегшує догляд за окулярами. Лінза з таким покриттям менш схильна до забруднення і легше від нього очищається. Гідрофобне покриття виконує функцію антистатика, «відштовхуючи» від себе всі забрунення. Також воно виконує функцію антифогу (захист від запотівання), адже перешкоджає конденсації вологи на поверхні лінз.
 • UV420 - покращений ступінь захисту очей від ультрафіолету і від блакитного спектру світла фар зустрічного транспорту.
 • EMI (ElectroMagnetic Interference)- додаткове двостороннє металізоване покриття, яке блокує електромагнітні хвилі від екранного світла моніторів ПК, ноутбуків, смартфонів і тд.
 • Blue Blocker - це спеціальне покриття лінз, яке блокує проходження короткохвильових блакитних променів.

Окуляри з блюблокером для водія - це додатковий захист зору від сліпучого світла фар зустрічного транспорту. Наш нічний зір особливо вразливий саме до холодних блакитних спектрів світла від ксенонових та LED-ламп. Отже окуляри, які блокують синє світло - підвищують безпеку і комфорт водія особливо під час нічного водіння.

Окуляри для роботи за комп'ютером з блю-блокером корисні тим, що блокують шкідливу частину блакитного спектру випромінювання екранів комп'ютерів, смартфонів, планшетів, телевізорів і т.д. Тому Blue-Blocker часто називають просто "фільтр синього світла". Такі "окуляри для офісу" зменшують втомлюваність, підвищують працездатність, концентрацію та комфорт при тривалій роботі за комп'ютером. А у поєднанні із блідо-оранжевим світлофільтром взагалі забезпечується той самий ефект, який дає функція "комфорт для очей" у сучасних смартфонах.

Отже, ці багатошарові та багатофункціональні покриття лінз значно покращують якість зору, збільшують термін служби окулярів, підвищують стійкість лінз до забруднення і подряпин та полегшують догляд за ними.

 

Пласка оптична оправа. Навідміну від вигнутих спортивних оправ має такі переваги:

 • Компактність. Займають менше місця.
 • Краща вентиляція. Такі окуляри менш схильні до запотівання та швидше розпотівають.
 • Гарна периферична оглядовість. Тонкі дужки та рамка оправи.
 • Здатність утримувати такі пласкі оптичні лінзи.
 • З часом лінзи можна замінити на нові або рецептурні у будь-якій оптиці.

Пласкі оптичні лінзи. Навідміну від вигнутих сферичних лінз, які ставляться в оправи спортивних форм, мають такі переваги:

 • Кращі оптичні властивості (відсутність викривлень, зменшений коеф. переламлення світла).
 • Високотехнологічні функціональні оптичні покриття (див. вище).
 • Обидва ока завжди дивляться через лінзи під однаковим кутом.
 • Відсутність ефекту двоєння джерел світла в темряві.
 • Можливість заміни лінз новими якщо колись виникне необхідність.

Блідо-оранжевий світлофільтр покращує сприйняття: об’єму простору, глибини картинки, відстаней до предметів. Посилюється контрастність та різкість об'єктів. Цей жовто-помаранчевий фільтр робить картинку чіткішою та яскравішою. Сильніше ефект відчувається водієм у похмуру хмарну погоду, коли дощ, коли туман і тд. 
Такі властивості дозволяють знизити напругу на очі та покращити швидкість реакції. За суб'єктивними відчуттями стає яскравіше, світліше, тепліше і навіть трохи веселіше та антидепресивніше ;)

*Магнітна накладка з поляризаційними лінзами проти сонця і бліків (одна або декілька якщо передбачено комплектацією*).

Клац! І темна магнітна насадка за секунду перетворює Ваші жовтенькі окуляри в темні сонцезахисні полярики!

Для любителів жовтих поляризаційних лінз - в деяких моделях є і така опція (якщо в комплекті є магнітна накладка з жовтими та/або коричневими полароїдними лінзами). Реально хоч в авто, хоч за комп, хоч в люди, хоч на рибалку! 

Адже поляризаційний фільтр - це якраз той, що вміє усувати відблиски від різних поверхонь (вода, сніг, мокрий асфальт, вітрове скло, торпедо в салоні авто). Коли віблиски блокуються поляризаційними лінзами, то картинка стає більш чіткою і приємною, позбавленою світлових шумів, покращується можливість розрізняти деталі і навіть іноді з'являється суперздатність бачити крізь непрозорі для неозброєного ока поверхні. Не вірите?

Ось варіанти! Просто спробуйте! (клікабельно)

P.S. Ось посилання на легеньку статтю, яка на пальцях пояснює все, що треба знати про окуляри для водія (клікабельно)