Стандартні специфікації для засобів захисту очей для страйкболу ASTM F2879

Список окулярів, які відповідають стандарту безпеки ASTM F2879 (зробіть клік ТУТ)

Повноцінну статтю на цю тему зробимо пізніше. А покищо залишу тут Гугл переклад специфікації, взятої з першоджерел*.

ASTM F2879-19 * (Specific for AirSoft)

ASTM F2879-20 *

ASTM F2879-21 *

ASTM F2879-22 *

ASTM F2879-23 *

Цей стандарт видається під постійним позначенням F2879;

число, що стоїть безпосередньо після позначення, вказує на рік первинного прийняття або, у разі перегляду, рік останнього перегляду. Число в дужках вказує на рік останнього повторного затвердження.

 

Область застосування:

1.1 Ця специфікація стосується засобів захисту очей (EPD = Eye Protective Device), призначених для використання учасниками страйкбольного спорту з 6-мм страйкбольними снарядами. Ці EPD розроблені для мінімізації або значного зменшення травм ока та придатків у результаті удару та проникнення страйкбольних снарядів.

1.2 Якщо страйкбольна зброя використовується для тренування по мішенню з паперовою або гелевою мішенню та фіксатором зворотного ходу, достатнім для запобігання рикошету, стрільці можуть носити засоби захисту очей (стрілецькі окуляри), придатні для використання з вогнепальною зброєю, кульовою зброєю (BB) або пневматичною зброєю, яка відповідає ANSI. Z87.1. Баланс цієї специфікації стосується EPD, розроблених для використання учасниками тактичних видів спорту, які використовують страйкбольну зброю.

1.3 EPD, що відповідають вимогам цієї специфікації, забезпечують захист очей і придатків, а не обов’язково інших частин голови.

1.4 Ця специфікація не обмежує носіння окулярів або контактних лінз у поєднанні з EPD на основі інформації, наданої виробником у 9.2.2021.

1.5 Одиниці. Значення, указані в одиницях СІ, слід вважати стандартними. Жодні інші одиниці вимірювання не включені в цей стандарт.

1.6 Для лабораторії, яка проводить випробування, надається така інформація для захисту персоналу: Цей стандарт не має на меті розглядати всі проблеми безпеки, якщо такі є, пов’язані з його використанням. Користувач цього стандарту несе відповідальність за встановлення належної техніки безпеки, здоров’я та навколишнього середовища та визначення застосовності нормативних обмежень перед використанням.

1.7 Цей міжнародний стандарт розроблено відповідно до міжнародно визнаних принципів стандартизації, встановлених у Рішенні про принципи розробки міжнародних стандартів, посібників і рекомендацій, виданому Комітетом Світової організації торгівлі з питань технічних бар’єрів у торгівлі.

Посилання на документ .PDF

Список окулярів, які відповідають стандарту безпеки ASTM F2879 (зробіть клік ТУТ)